Важливо

Завтра у Кропивницькому Макс Кідрук презентує роман із доповненою реальністю

@ tech.informator.ua

У четвер, 7 листопада, о 19:00 у Креативному ІТ-просторі “KOWO” в Кропивницькому відбудеться презентація нового роману письменника Макса Кідрука “Доки світло не згасне назавжди”. Під час зустрічі розмова піде не лише про книгу, а й про спеціально розроблений до неї мобільний додаток. Вхідний квиток коштує 100 грн.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

“Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися.

Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим…”, – йдеться в анотації до книги.

Придбати квитки на презентацію можна на сайті kasa.in.ua. Безкоштовний додаток вже доступний у Google Play та App Store, а книга на сайті видавництва “Клуб сімейного дозвілля“(156 грн).

Нагадаємо, наступного тижня у Кропивницькому виступить дівочий гурт “Sweet Beat”.

Читайте також: Сергій Притула та “Вар’яти” приїдуть у Кропивницький


Макс Кідрук — український письменник, мандрівник і популяризатор науки. Автор книжок “Не озирайся і мовчи”, “Жорстоке небо”, “Твердиня”, збірки оповідань “Заради майбутнього” та фантастичної дилогії “Бот”. Два з трьох його останніх романів — “Зазирни у мої сни” і “Де немає Бога” — входили до короткого списку премії “Книга року ВВС”. Твори перекладені польською, російською, німецькою та чеською мовами.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар