Важливо

У проєкт реконструкції кропивницької набережної просять включити бігові доріжки

© verywellfit.com

У Єдиній системі електронних петицій зареєстрували звернення з проханням включити бігові доріжки у проєкт реконструкції набережної річки Інгул у Кропивницькому. Автором петиції є один із організаторів напівмарафону “Krop Half Marathon” Іван Поліщук. Він наголошує, що створення доріжки сприятиме безпечному заняттю спортом на відкритому повітрі, доступному для всіх жителів міста.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Текст петиції подано без редакції:

“Від учасників бігової спільноти Кропивницького звертаюсь з проханням включити проект бігової доріжки у проект реконструкції набережної річки Інгул з відповідною інфраструктурою: розмітка, маркування доріжки, знаки, позначення кілометражу, інформаційні таблички.

Набережна Інгулу – єдиний і найкращий маршрут для занять спортом і пробіжок жителів міста (за відсутності інших). Також набережна Інгулу є основним маршрутом для наймасовішого в області щорічного забігу – Krop Half Marathon, де не потрібно обмежувати рух транспорту.
Пряма вздовж набережної: від вулиці Київської до вулиці Михайлівська має довжину 3,5 км і може бути чудовим місцем для пробіжок, проведення легкоатлетичних змагань і занять спортом, що не потребує додаткового будівництва.

В місті відсутнє жодне доступне, облаштоване місце для пробіжок, тому жителі міста змушені бігати по небезпечних тротуарах, перестрибуючи бордюри, нерівності і ями або по проїжджій частині. Через відсутність у місті відповідної бігової інфраструктури вимушені наражати себе, пішоходів і учасників дорожнього руху на небезпеку.

Для прикладу в м. Одеса є Траса здоров’я – пішохідна дорога, протяжністю більше шести кілометрів, яка розділена для бігунів і окремо для велосипедистів, окремо – тротуар для пішоходів. Другий приклад – рівна, асфальтована бігова доріжка на Трухановому острові у м. Києві.

Створення доріжки сприятиме безпечному заняттю спортом на відкритому повітрі, доступному для всіх жителів міста”.

Авторка петиції: Поліщук Іван Петрович

Дата початку збору підписів: 1 листопада 2019 р.

До кінця збору підписів залишилося: 42 дні.

Станом на 4 листопада петицію підписали 37 осіб із 450 необхідних.

Підписати петицію можна тут.

Нагадаємо, недобудований пам’ятник зроблять окремим проектом реконструкції Набережної.

Читайте також: Вартість реконструкції Набережної коливається в межах 200 млн грн, – Мосін

Поширити:

Залишити коментар:

коментар