Важливо

У Кропивницькому оновили Алею пам’яті загиблих спецпризначенців

До Дня захисника України у Кропивницькому висадили 11 червоних дубів на Алеї пам’яті, що на Козачому острові. Цю акцію, як і три роки тому, присвятили пам’яті загиблих військових 3-го полку спецпризначення.

Про це йдеться в сюжеті Суспільного, повідомляє Перша електронна газета.

Військові і волонтери вирішили оновити алею, бо деякі дерева, які посадили ще у 2017-му, засохли. До акції приєдналися представники міської і обласної влад, поліції і Служби безпеки та небайдужі містяни. Разом вони вшанували 44 воїнів 3-го полку, які загинули на Донбасі протягом 2014-2019 років.

Нагадаємо, кропивницькі спецпризначенці висадили червоні дуби на честь загиблих побратимів у квітні 2017-го. А минулого року поповнили алею ще 20 деревами.

11 дубів висадили на Алеї пам`яті у парку на Козачому острові в обласному центрі.

11 дубів висадили на Алеї пам`яті у парку на Козачому острові в обласному центрі. До Дня захисника України вирішили оновити алею, бо деякі дерева, які садили там три роки, засохли – розповів співорганізатор акції Віталій Останній. Дерева садили в пам'ять загиблих військових полку спецпризначення. З 2014 року на Сході України загинули 44 спецназівців з Кропивницького. Садили дерева керівники міської і обласної влад, поліції, Служби безпеки України, військові та волонтери.

Опубліковано UA: Кропивницький Понеділок, 14 жовтня 2019 р.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар