Успіх громади починається з правильного виховання дітей, – голова Соколівської ОТГ

@ decentralization.gov.ua

Голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха зізнається, що її зробили сильною та підготували до життя два чоловіки. Саме вони повірили в неї та розвинули особисті якості, які допомагали їй обіймати ключові посади. Перший чоловік – це батько, який займався її розвитком та заохочував постійно вчитися. Другим же був її попередник, який оцінив роботу жінки ще тоді на посаді завідуючої дитячого садочку.

Про це йдеться на сайті урядової ініціативи “Децентралізація“, повідомляє Перша електронна газета.

Голова Соколівської громади стверджує, що жінка повинна любити та поважати себе і тоді до неї гідно ставитимуться й інші. Інна Завірюха з досвіду знає, що самодостатні діти виростають у щасливих сім’ях, тому велику увагу приділяє соціальним проектам спрямованим на  виховання та розвиток молоді у громаді. З цією метою тут працює центр надання адміністративних та соціальних послуг для населення. Частина його працівників опікуються дітьми та сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

У планах пані Інни та її команди розпочати курси самооборони для підлітків, де вони навчаться давати відсіч кривднику та самостійно справлятимуться з надзвичайною ситуацією.

Керівниця громади переконана, що успіх громади починається з правильного виховання молодих людей.

Нагадаємо, у Соколівській ОТГ будують сучасний спортивний майданчик.

Читайте також: “Не можу уявити, що ця реформа десь подінеться”, – голова Компаніївської ОТГ про децентралізацію

Поширити:

Залишити коментар:

коментар