Клімакс – не привід ставити на собі хрест!

З клімактеричний синдром стикається кожна жінка, старше 45 років. Прояви його досить різноманітні і залежать від змін гормонального фону в організмі пацієнтки. Але найчастіше жінка відчуває значне погіршення самопочуття, і це сильно впливає на звичний спосіб життя.

При клімактеричному синдромі відбувається інволюція репродуктивних органів і фолікулярного апарату. До 45-55 років настає скорочення числа фолікулів в яєчниках і практично повне виснаження оваріального резерву. Саме це і призводить до зменшення естрогену і прогестерону в крові, через що страждає весь організм. Адже до цих гормонів сприйнятливі не тільки органи, відповідальні за статеву функцію: рецептори до естрогенів є і в таких органах, як головний мозок, кишечник, печінка, шкіра, серцево-судинна, сечовидільна, кістково-м’язова системи, тощо. Жінка стає неуважною, дратівливою, з’являється депресія, неспокій, слабкість і так звані «приливи». Вони виникають через порушення роботи центру терморегуляції і супроводжуються болями в області серця і підвищенням артеріального тиску, частими серцебиттям, непритомністю, відчуттям нестачі повітря, запамороченнями.

Але сьогодні існує маса препаратів і методів, які покликані полегшити стан жінки в цей період. Не варто мучитися – сходіть до гінеколога, і він обов’язково допоможе Вам впоратися з клімактеричним синдромом. Уже через кілька днів Ваше самопочуття значно покращиться.

Лікування клімактеричного синдрому включає великий комплекс методів, куди входять фізіотерапія, зміцнюючі процедури, гормональні і негормональні засоби. Але в будь-якому випадку призначати препарати може тільки лікар після повного обстеження, адже у гормонального лікування є досить великий список протипоказань.

Завдяки правильно підібраній терапії Ви зможете повернутися до нормального-комфортного життя, в тому числі і до сексуального. Адже Ви, як і раніше приваблива жінка!

Тому боріться з неприємними «припливами», поганим настроєм і дратівливістю, телефонуйте в медичний центр «ДокторПРО» – висококваліфіковані лікарі допоможуть значно поліпшити Ваше самопочуття найбільш ефективними методами. Не варто ставити на собі хрест після клімаксу, адже в 45+ життя тільки починається!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар