Важливо

Учителька з Маловисківського району бореться за звання найкращого педагога України

© фото з Facebook Mayya Tutaeva

Учителька математики з Хмелівського НВО Маловисківського району Майя Тутаєва увійшла до десятки кращих педагогів України за версією  Global Teacher Prize – 2019 і боротиметься за головну премію конкурсу — 250 тисяч гривень.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією гpoмадської спілки «Oсвітopія», яка розвиває освіту в Україні.

Пані Майя вже сьогодні виховує майбутніх пілотів космоапаратів, космобіологів, працівників «вертикальних ферм».

Вона розробила системи уроків і методичні матеріали з викладання математики, використовуючи сучасні підходи, у тому числі інформаційно-комунікаційні технології. Бере участь в обласних педагогічних олімпіадах і конкурсах, входить у п’ятірку кращих вчителів і директорів шкіл області.

c54df52d15514bc2d67aabc0d46366dc.jpg

За ініціативи Майї Тутаєвої у Хмелівському НВО, яке вона очолює, працюють над багатьма соціально важливими проєктами, такими як «Громадянин/ка світу», «Стратегічне бачення школи, учителя та випускника всіма учасниками навчального процесу», а також створено групу учнів, які планують стати вчителями в майбутньому й активно долучаються до навчальних та адміністративних процесів у школі.

Пані Майя також приєдналася до робочої групи з дебюрократизації при МОН України.

Нагадаємо, історичні детективи, мультфільми та комікси: як педагог із Кіровоградщини став одним із кращих в Україні.

Читайте також: Вчителька з Кропивницького Ганна Дудіч: про фінал The Global Teacher Prize, селфі з акулою та враження від Дубаю


Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для вчителів. Має на меті відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію в 2017 році заснувала ГС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

Ім’я переможця, котрий отримає 250 тисяч гривень, 1 рік навчання від «Освіторії», поїде в березні 2020 року на Global Education & Skills Forum 2020 у Дубай ми дізнаємося 5 жовтня. Обирає його журі під час асесмент-центру у Харкові. Там за чотири дні фіналісти мають презентувати та проявити себе, показати роботу в командах і трохи розважитися. Члени журі: голова «Освіторії» Зоя Литвин, телеведуча «1+1» і куратор премії Наталія Мосейчук, фіналістка Всесвітнього конкурсу для вчителів Global Teacher Prize 2019 Меліса Салгуеро, ініціатор і натхненник освітнього руху EdCamp в Україні Олександр Елькін, заступник міністра освіти і науки України Вадим Карандій, переможець Global Teacher Prize Ukraine 2018 Олександр Жук, дитячий сімейний психолог Світлана Ройз, та авторка наукового проєкту Ольга Харасахал.

Прозорість процесу голосування забезпечує компанія Deloitte.

Реалізація премії відбувається за сприяння Українського культурного фонду.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар