Важливо

Від сексу чоловічому здоров’ю – тільки користь

Вже доведено, що секс зміцнює чоловіче здоров’я. Навіть якщо чоловікові перевалило за 50. Адже у тих, хто займається сексом 3 рази в тиждень або частіше, ризик захворіти з серцевим нападом менше вдвічі, ніж у тих, хто з різних причин змушений утримуватися. Також активне статеве життя допомагає в профілактиці цукрового діабету. При банальному утриманні вироблення інсуліну значно знижується. Тому ендокринологи рекомендують регулярний секс – як профілактику від діабету другого типу.

Також повноцінне статеве життя знижує рівень тестостерону в крові. Саме цей гормон відповідає за тривалість життя чоловіка. Чим його більше – тим менше життєвий цикл. А так як хороший секс допомагає знизити рівень тестостерону в організмі, то і кількість шкоди від чоловічих гормонів значно зменшується. До речі, як показали дослідження на тваринах, одинаки живуть значно менше тих, у кого є пара.

Так що не варто відмовлятися від сексу, навіть якщо Вам вже давно не 30 і навіть не 40. В будь-якому віці це відмінна розрядка, отримання маси позитивних емоцій і профілактика від безлічі захворювань. А якщо з’явилися якісь труднощі в ліжку – обов’язково запишіться на прийом до уролога в медичний центр «ДокторПРО». Адже повернути чоловічу силу можна і в поважному віці. Еректильна дисфункція – не захворювання, а ускладнення наявних хвороб. І саме тому 98% пацієнтів, які звернулися в «ДокторПРО», повертаються до активного сексуального життя.

У нашому медичному центрі до лікування еректильної дисфункції підходять комплексно, тому немає необхідності бігати по лікарях та інших медичних закладах. Індивідуальне лікування призначається після проведення доплерографії, біотезіометрія, УЗД, інтракавернозній ін’єкції вазоактивного препарату, аналізів. Графік відвідувань лікаря формується так, щоб пацієнту було максимально зручно. Тому не варто ставити хрест на статевому житті – зверніться до фахівців «ДокторПРО».

Що важливо – в медичний центр звертаються не тільки ті, у кого є порушення сексуальної активності, але і ті чоловіки, які хочуть поліпшити своє сексуальне життя і добитися кращих результатів, до того ж все абсолютно конфіденційно.

Подбайте про себе – телефонуйте!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар