Важливо

У Кропивницькому відкрили набір до міжнародної молодіжної організації

Найбільша у світі молодіжна організація AIESEC проводить у Кропивницькому набір молоді віком від 17 років, які хочуть розвинути англійську мову та здобути практичні навички.

Про це Першій електронній газеті повідомили в пресслужбі AIESEC.

На членів організації чекає:

  • Професійний досвід

Університет, на жаль, не може надати молоді необхідних практичних навичок для професійної самореалізації. Протягом проекту члени організації можуть спробувати себе в абсолютно різних сферах діяльності — маркетинг, HR, міжнародні відносини, продажі, організація заходів, менеджмент, економіка.

  • Команда

Беручи участь в діяльності організації, молодь працюватиме в команді з однодумцями, буде вчитися взаємодіяти з абсолютно різними типами людей та досягати поставлених цілей.

  • Проектна діяльність

Також у молоді є змога самостійно проходити всі етапи реалізації міжнародного проекту: від планування до реалізації та його оцінки.

  • Особистий розвиток

Завдяки діяльності в проекті, постійної роботи над собою, виходу із зони комфорту, випробуванню самого себе, а також завдяки циклу конференцій і семінарів, починаєш краще розуміти себе, свої цінності, слабкі і сильні сторони.

  • Практика англійської мови

Англійська мова – офіційна мова AIESEC. Займаючись організацією міжнародного проекту, беручи участь у конференціях учасники постійно спілкуються з молоддю різних країн і знаходиш друзів по всьому світу.

Деталі та реєстрація – на сайті AIESEC.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар