Важливо

Депутати селища Нового підтримали об’єднання з Кропивницьким

Сьогодні, 16 серпня, під час другого засідання 31-ої сесії новенської селищної ради депутати розглянули юридичний аспект приєднання Нового до Кропивницького. Вони затвердили результати громадського обговорення, зміст “Меморандуму про об’єднання” та прийняли рішення про приєднання Нового до громади Кропивницького.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Серед умов, прописаних у Меморандумі: внести відповідні зміни до статуту міста Кропивницького, зберегти і розвивати освітні, медичні і культурні заклади Нового, виділити кошти на реконструкцію водогону і насосної станції, забезпечити роботу селищного абонентського відділу КП “Теплоенергетик”, долучити селище до програми “Безпечне місто”, не допустити тут будівництва сміттєвого заводу і вирішити питання вивезення сміття, щороку проводити капітальні і поточні ремонти доріг, створити умови для роботи поштового відділення, Ощадбанку і ЦНАПу, включити старосту селища до складу міськради і виконкому Кропивницького, залишити у селищі два виборчих округи на місцевих виборах, спрямовувати у селище державні субвенції та сплачені тут податки, побудувати у селищі багатоповерхові житлові будинки, концертний комплекс-амфітеатр та глядацькі місця на місцевому стадіоні, а також багато іншого.

Проте, рішення селищних депутатів ще не означає остаточне об’єднання громад двох населених пунктів, адже тепер Меморандум має підписати міський голова Кропивницького.

Нагадаємо, 14 липня на селищному стадіоні відбулися громадські слухання з питання об’єднання з обласним центром і створення єдиної громади. У результаті обговорення 1276 новенців підтримали об’єднання,  7 утрималося, 40 проголосували проти.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар