Маленький Назарчик із Знам’янського району потребує 4 тис. грн на реабілітацію

Восьмирічний Назарчик Володько із села Богданівка Знам’янського району пересувається в інвалідному візку, самостійно ходити не може. Дитина потребує реабілітації після операції. Її вартість 4 тис грн.

Про це Першій електронній газеті повідомили у БФ “Дивожиття”.

“Він народився майже мертвим на 35-му тижні вагітності. У нього ще не були сформовані кістки черепа і не були відкриті легені, – розповідає мама Назарчика Надія. – Проте нас відправили на третій день додому… Помирати… Він був слабкий, не міг навіть смоктати. Мені сказали, що все буде добре, просто він недоношений. Вдома йому ставало гірше – важко дихав. Ми викликали “швидку” і нас забрали в реанімацію у дитячу обласну лікарню”.

Хлопчик не сідав – ні в шість місяців, ні у вісім, ні у дев’ять. Мама зверталася до неврологів і педіатрів. Висновок був один: «він просто товстенький». Коли Назарчику був рік, він не перевертався і ні на що не реагував, та місцеві медики казали, що все гаразд. Так мама втратила дорогоцінний час, за який могла б врятувати здоров’я дитини.

“У рік і три місяці нам поставили діагнози – ДЦП, спастичний тетрапарез, затримка розумового розвитку. Ми перший рік відтоді практично жили у лікарні Добруджа. Він почав тримати голівку, іграшку в руках. Через півроку після встановленого діагнозу, у Назарки почалися судоми. Ми постійно проходимо реабілітації та лікування, отримували путівки за державний кошт. Купити додаткові не мала змоги, я сама виховую сина…”, – каже Надія.

Назарчик переніс кілька операцій, що трохи полегшили його фізичний стан. Але у нього є певні проблеми із психікою. Він дуже нервовий, збуджений, не дає до себе торкатися, буває аутоагресія – він себе б’є і кусає. Два роки, як спить лише під снодійним. Раніше ж спав годину в добу, весь інший час – кричав…

Назарчику дуже потрібна реабілітація у Микуленецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні (Тернопільська область).

“Це єдине місце в Україні, яке нам підходить. Тут вода і «грязі», які не викликають судоми у Назарчика. Нам потрібно зняти після операції спастику і укріпити м’язи. Ми записалися на 27 серпня, перебування на 21 день коштує 4 тисячі гривень. Така ж сума і для мене, адже я не зможу його самого там залишити. У нас немає цих грошей…

Моє материнське прохання до вас про допомогу… Я сама виховую сина і щороку ми їздимо в різні лікувальні та реабілітаційні заклади… Я так хочу, щоб він не відчував біль, щоб ми зняли спастику. От зараз він розгинає ручку, а він може в ній тримати іграшку чи мою руку… Допоможіть для Назарчика зібрати 4 тисячі гривень. Моє материнське спасибі вам за розуміння і допомогу…”.

PЕКВІЗИТИ БО МБФ «Дивожиття»:
ПAТ КБ «ПpивaтБaнк»
Paхунок: 26003052916748
МФО: 323583
Код зa ЄДPПОУ: 42467845
Пpизнaчення плaтежу: «Блaгодійнa допомогa для Назара Володько»
ЄДИНA Кapткa ПpивaтБaнку: 5169 3305 1646 6080

Нагадаємо, у Кропивницькому збирають по 50 грн на лікування хлопчика з ДЦП.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар