Важливо

Дітей із Кропивницького відзначили за наукові, творчі і спортивні досягнення

© kr-rada.gov.ua

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей на площі перед міською радою нагородили лауреатів конкурсу «Дитина року – 2019», які досягли найбільших успіхів у навчанні, творчості, спорті і громадській діяльності.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту міськради Кропивницького.

У номінації “За досягнення у навчанні” дитиною року стали учні Гімназії нових технологій навчання Єгор Шаповалов та Назар Кузьменко.

У номінації “За науково-технічні досягнення” – учень Кропивницького колегіуму Дмитро Карауш.

“За спортивні досягнення” найкращими визнано юну тенісистку Дитячо-юнацької спортивної школи №3 Марію Куріщенко, баскетболіста – вихованця Дитячо-юнацької спортивної школи №4 Романа Потєєва та майстра спорту України зі спортивного більярду, учня Кропивницького колегіуму Нікіту Гоменюка.

У номінації “За творчі досягнення” – вихованку музичної школи №2 імені Юлія Мейтуса Вероніку Габелко та ученицю Навчально-виховного об’єднання «Мрія» Бажену Онолову.

“За особисту мужність” нагороджено учня загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Сергія Розова, який взимку врятував маленького чотирилапого друга, що ледь не потонув під кригою в Інгулі.

А от депутат Парламенту дітей міста Кропивницького Максим Козиний визнаний кращим у номінації “За розвиток дитячого громадського руху”.

Андрій Табалов і Наталія Дзюба вручили переможцям конкурсу «Дитина року» Дипломи і подарунки від міського голови Андрія Райковича.

Не оминула міська влада увагою і деяких дітей учасників війни на сході України, особливо тих, чиї батьки не повернулись з поля бою. Вони, а також вихованці дитячого будинку «Наш дім» отримали солодощі від очільника міста і сертифікати на покупки в магазинах іграшок.

56a4bef198f4a9c5dd7cbfbdafe2180f.jpg

01e74f401220cb1ee13cefac9bbfedc3.jpg

8eb4ae0f030695f1e217f1276000482c.jpg

1eee3aed18155d9d768f05871b4c39e9.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар