Важливо

У Бобринці освятили будівництво пам’ятника героям та патріотам України

Сьогодні, 4 квітня, у Бобринці на площі Незалежності єпископ Кропивницький і Голованівський Марк освятив місце під зведення пам’ятника героям та патріотам України.

Про це йдеться на сайті Бобринецької РДА, повідомляє Перша електронна газета.

Звертаючись до присутніх, єпископ Марк наголосив на вагомості спорудження монументу, покликаного увіковічнити безсмертний подвиг тисячі воїнів, які віддали своє життя за мир та спокій в Україні. Він закликав усіх приєднатися до зведення пам’ятника та подякував тим людям, які вже доклали зусиль до цієї благородної справи.

Спорудження монументу ініціювали волонтери Бобринецького та Компаніївського районів, представники благодійної організації “Бобринецький Благодійний фонд “Перемога”.

Майбутній монумент спроектували львівські архітектори, які до цього працювали над аналогічним пам’ятником у Компаніївці (відкритим 2016 року). Це буде восьмиметрова мармурова арка, обрамлена калиною, де планується зобразити дівчину, яка проводжає хлопця на війну. Ще одна маленька дівчинка з голубом в руках голуба буде розміщена на верхівці арки. Ці образи символізують воїна, Україну, мир та майбутнє. Будівництво планується завершити до кінця поточного року.

Читайте також: У Помічній почали будувати храм Православної Церкви України.

© Бобринецька РДА
Поширити:

Залишити коментар:

коментар