Важливо

Учителів фізкультури і тренерів із Кіровоградщини запрошують на проект від Klitschko Foundation

© Klitschko Foundation

Klitschko Foundation запрошує вчителів фізкультури і тренерів секцій на проект “Посилка успіху”, який відбудеться навесні 2019 року. Під час триденного тренінгу учасників вчитимуть методам ефективного викладання спорту, які допоможуть залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як у школі, так і поза її межами.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Цього року Klitschko Foundation за підтримки UEFA Foundation запускають новий формат проекту “Посилка успіху”. Це означає, що вчителі фізичної культури та тренери спортивних секцій мають можливість відвідати тренінг і отримати новий спортивний інвентар.

Повернувшись додому, учасники проекту проведуть локальний тренінг і спортивні змагання у своїй школі або в спортивній секції. Таким чином, вони поширять набуті знання та розширять коло зацікавлених учнів. Щоб закріпити практичні навички, учасників проекту нагородять «Посилкою успіху» – набором необхідного сучасного та безпечного спортивного обладнання.

Щоб взяти участь у проекті необхідно:

  • бути вчителем фізичної культури або тренером спортивної секції з будь-якого міста чи села України
  • бажати отримати знання та поділитись власним досвідом
  • стати справжнім прикладом для учнів
  • допомогти їм сформувати активні та здорові звички

До 7 квітня зареєструйтеся на my.klitschkofoundation.org і вже 9 квітня 2019 року буде оголошено перших 180 переможців з усієї України. Згодом організатори відберуть ще 180 учасників для другого туру проекту. Слідкуйте за новинами проекту на сайті фонду www.klitschkofoundation.org

Поширити:

Залишити коментар:

коментар