Ямкові та капітальні ремонти, будівництво: які дорожні плани у міської влади

© kr-rada.gov.ua

Міська влада вже у лютому почала ямковий ремонт доріг із застосуванням холодного асфальту, а протягом року планує реалізувати низку капремонтів, і, навіть, побудувати одну нову дорогу.

Як міська влада боротиметься із катастрофічною ямковістю після зими, та, які дороги відремонтує протягом року, розповів заступник міського голови Кропивницького Олександр Вергун, інформує Перша електронна газета.

За словами чиновника, після зимового періоду стан вуличної мережі бажає кращого. Надходять скарги від громадян, перевізників, також активно обговорюють цю проблему у соцмережах.

Олександр Вергун повідомив, що у місті вже виконують ямковий ремонт із застосуванням так званого холодного асфальту, і розповів, які ділянки планують капітально відремонтувати цього року:

“За кошти міського бюджету комунальне підприємство закупило 20 тонн холодного асфальту. Його можна використовувати при нинішніх погодних умовах. На ремонт доріг у цьогорічному бюджеті виділено 55 млн грн.

Виконано ямковий ремонт таких вулиць, як Мурманська, вул. Юрія Коваленка, вул. Кільцева на Балашівці. Також продовжується ремонт шляхопроводу на вул. Полтавській, на вул. Євгена Чикаленка та вул. Вокзальна.

Також буде виконуватись капітальний ремонт вул. Василя Нікітіна, вул. Полтавська. Планується будівництво нової дороги з вул. Полтавської до Великої Балки і капремонт вул. Кропивницького – ми з’єднаємо 3-тю поліклініку з мікрорайоном Вечірній”.

Окрім того, заступник міського голови розповів, що у міськраді створено комісію, яка обстежить дороги відремонтовані минулого року. У разі, якщо на цих дорогах комісія зафіксує ямковість через неякісний ремонт, підрядники будуть усувати недоліки, відповідно до умов договору.

Нагадаємо, у Кропивницькому розпочався сезон ямкового ремонту доріг.

Заступник міського голови Олександр Вергун прокоментував стан "післязимових" міських доріг

Заступник міського голови Олександр Вергун прокоментував стан міських доріг після танення "великого снігу", а також розповів про плани міської влади відносно їх ремонтів

Опубліковано Міська рада міста Кропивницького Пʼятниця, 22 лютого 2019 р.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар