У 3 полку спецпризначення вшанували загиблих воїнів-інтернаціоналістів

Ветерани війни в Афганістані вшанували пам’ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів, покладанням квітів до монументу загиблим десантникам на території військової частини 3-го полку СпП сьогодні, 15 лютого.

Про це повідомляє кореспондент Першої електронної газети.

“Ми зібралися тут, щоб віддати шану загиблим товаришам. На цьому монументі, до якого ми покладаємо квіти, викарбувані імена та прізвища бійців нашої бригади, які загинули на тій війні. Ми самостійно збирали кошти на виготовлення і встановлення монументу, аби достойно вшанувати бойових побратимів. Нехай їхні імена навіки залишаться в людській пам’яті!” – зазначив підполковник Олександр Баньков.

Ушанувавши загиблих десантників хвилиною мовчання, представники обласної УСВА вручили пам’ятні медалі до 30-річчя виведення військ з Афганістану воїнам-інтернаціоналістам та родинам бійців, яких вже немає серед живих.

Нагадаємо, сьогодні, 15 лютого, з 11:20 тимчасово обмежать рух транспорту вулицею Велика Перспективна (від вулиці Шевченка до вулиці Велика Пермська) у зв’язку з урочистостями до Дня вшанування учасників бойових дій.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар