У Кропивницькому збирали кошти для дворічної дівчинки з синдромом Чарджа

© МБФ "Дивожиття"

Третій благодійний книжковий аукціон відбувся у Кіровоградській обласній юнацькій бібліотеці ім. Євгена Маланюка. Цього разу акцію провели на підтримку маленької Еліни Яригіної, яка має рідкісне захворювання – синдром Чарджа. Під час заходу вдалося зібрати 6 950 грн.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

“Елі лише два рочки. За цей короткий час вона перенесла чотири складні операції. Дівчинка не може бачити, чути і нормально харчуватися (лише через спеціальну трубочку в животику), – розповіла директорка МБФ “Дивожиття” Вікторія Семененко.  Окрім того, що Еля потребує коштів на лікування, їй необхідно забезпечувати спеціальне харчування. І коштує воно близько 7 тисяч гривень в місяць. Це великі кошти для родини, яка постійно бореться за життя своєї дитинки. Мама Елі Настя – дуже сильна жінка, яка потребує нашої допомоги, підтримки. Зрозуміло, ми не врятуємо весь світ, але можемо змінити хоча би одне дитяче життя! І зараз йдеться про життя маленької Елі”.

Благодійний захід проходив у формі торгівлі за фіксованими цінами, а також у форматі аукціону. Загалом на вибір представили понад півсотні книг для дорослих і дітей різної тематики та жанрів.

Учасники аукціону боролися за рідкісні видання та книги відомих українських і кропивницьких письменників. Зокрема, деякі були з автографами авторів. Найбільше вдалося вторгувати за книги Олександра Жовни (550 і 450 грн при стартовій ціні 125 і 150 грн), Василя Бондаря (забрали за 400 грн при старті – 120 грн) та Бориса Ревчуна (вартість зросла з 60 до 500 грн).

Свій внесок у добру справу зробили і вихованці музичної школи №2 ім. Ю.Мейтуса, які розважали учасників аукціону творчими номерами.

“Ми дякуємо кожному причетному до цього доброчинного заходу. Завдяки всім вам, уже в понеділок ми зможемо придбати спеціальне харчування для Елі. Сподіваємося, його вистачить на цілий місяць”, – підсумувала радниця із соціальних питань фонду “Дивожиття” Інна Жолобова.

Реквізити БO МБФ “Дивoжиття”:

ПАТ КБ “ПриватБанк”

Рахунок: 26003052916748

МФО: 323583

Код за ЄДРПОУ: 42467845

Призначення платежу: “Благoдійна допомога для Еліни Яригіної”.

Картка ПриватБанку: 5169 3305 1646 6080


Злата Нянько для Першої електронної газети

Поширити:

Залишити коментар:

коментар