27 січня, у кропивницькій льотній академії підвели підсумки 48-годинного марафону зі створення комп’ютерних ігор у рамках хакатону Global Game Jam. Головний приз – участь у конференції “White Nights” у Берліні виборола команда у складі трьох кропивничан – Сергія Охотного, Дмитра Демченка та Миколи Гасса.
Про це повідомляє Перша електронна газета.
У Кропивницькому за титул найкращого змагалися 13 команд. Загалом в Україні, порівняно з минулим роком, кількість учасників зросла з 350-ти до 525-ти команд.
Основною темою цього конкурсу програмування був «дім». Але не просто дім як будівля чи країна, а як місце, де тебе люблять і завжди чекають, де затишно і тепло в будь-які періоди нашого життя. І найкраще, на думку журі, цю ідею втілила в життя команда трьох друзів, а саме Сергія Охотного, Дмитра Демченка та Миколи Гасса. Кропивничани презентували гру «Find your home», у якій маленький чоловічок бореться за життя у пошуках свого дому, своєї Землі в неосяжному космічному просторі.
«Було кілька команд з гарними проектами і цікавими ідеями, які стали для нас гідними конкурентами. І взагалі, проекти зроблені за два дні, які ми сьогодні бачили, на мій погляд, дуже вражають.
Зараз хочеться відпочити від 48-ми годин важкої роботи. Проте, усі дуже заряджені позитивною енергетикою і емоції переповнюють нас», – розповів учасник з команди переможців Дмитро Демченко.
Усі учасники конкурсу отримали дипломи та міні-призи. Зокрема відзнаки за 2 і 3 місце, приз глядацьких симпатій, і нагороду за найкраще фото з GGJ-2019 за версією користувачів соцмережах.
Приз глядацьких симпатій виграла команда “Others” на чолі з Вікторією Астаф’євою та їх комп’ютерна гра «Sweet home». В основі гри лежав сюжет про малу зефірку, яка долаючи перешкоди, мала дістатися до чашки какао, в якій її чекала родина.
Третє місце за рішенням журі зайняла гра «Безлад у домі», у якій можна було пересувати предмети у будинку за допомогою рухів власних рук перед веб-камерою. А срібло в цьому конкурсі взяла гра «Mad home», яку розробили четверо дівчат. Усі члени родини живуть у величезному будинку, сюжет трохи нагадує популярну гру Sims, але трохи інтерпретовану на новий лад.
Діана Коверзнєва для Першої електронної газети