![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2018/12/8c2bf53bd074197b4c6eb4a0cecb1d94-678x381.jpg)
Адміністрація Комунального закладу “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу” отримала в безоплатне користування від команди юстиції конфіскований мікроавтобус “Opel Movano”.
Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі обласної юстиції.
Керівник обласної юстиції Вадим Гуцул зазначив, що автівка була вилучена митниками через те, що використовувалась для нелегального ввезення товарів на території України з Європи.
“Натомість тепер вона буде призначатись для перевезення мультидисциплінарної команди фахівців в райони Кіровоградщини для надання медичних консультацій і проведення реабілітаційних заходів для дітей”, – додав Вадим Гуцул.
Нагадаємо, обласна юстиція передала в зону АТО автомобіль “BMW”.