Важливо

Розетки і клімат-контроль: два поїзда з новими вагонами їздитимуть через Кіровоградщину

© ВолиньPost

Новозбудовані штабні купейні вагони, які обладнані додатковими розетками та системою клімат-контролю, включать до складу двох поїздів, що курсуватимуть через Кіровоградщину. Проїхатися у нових вагонах можна буде вже після піку новорічно-різдвяних свят.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт “Укрзалізниці“.

“Комфорт та якість нових вагонів пасажири зможуть оцінити вже під час цьогорічних новорічних та різдвяних свят, – зазначив керівник “Укрзалізниці” Євген Кравцов. – Зокрема, у вагоні удосконалена робота системи опалення в автоматичному режимі, передбачена установка додаткових фільтрів у системи опалення та водяного пожежогасіння. Для зручності пасажирів передбачені розетки на рівні верхніх полиць, збільшено кількість розеток у проходах”.

28e73317699f6f64639dc0b87e87e0e8.png
© kremen.today

Окрім того, у кожному купе відчиняються кватирки, вода для чаю нагріватиметься не під час руху поїзда, а буде гарячою вже при посадці. Також встановлені більш потужні електричні перетворювачі для безперебійної роботи мікрохвильової печі. Вагони обладнані кліматичною системою і двома вакуумними туалетами закритого типу.

За словами Євгена Кравцова, Укрзалізниця ставила перед виробником завдання, щоб усі важливі елементи, 70% обладнання вагона було вітчизняного виробництва, навіть системи кондиціювання повітря, вакуумні туалети, які досі були винятково іноземного виробництва.

Після піку новорічно-різдвяних перевезень новозбудовані штабні вагони будуть включені до складу  поїздів: №121/133 Миколаїв-Київ-Рівне (зупинятиметься на станціях Долинська, Куцівка, Чорноліська, Фундукліївка, Кам’янка) та № 71/72 Запоріжжя-Київ (зупинятиметься на станції у Долинській).

Нагадаємо, на зимові свята через Кіровоградщину їздитимуть 2 додаткові поїзди.

350823975f714d1d7eeeb30d4fdb2b6d.png
© kremen.today
Поширити:

Залишити коментар:

коментар