Важливо

Кропивницькі дітлахи можуть виграти подорож у Legoland

Booking.com

ПриватБанк запрошує юних кропивничан з 1 грудня 2018 року до 28 лютого 2019 року взяти участь в акції, головний приз якої – подорож до Legoland у Німеччині для всієї родини.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі ПриватБанку в Кіровоградській області.

“Усі мрії здійснюються! – говорить керівниця ЮніорБанку на Кіровоградщині Вікторія Подкладенко. – Варто лише зробити маленький крок – зареєструватися на спеціальній інтернет-сторінці та розраховуватися карткою Юніора в магазинах, кафе чи шкільній їдальні. Чим більше розрахунків, тим більше шансів на перемогу”!

Акція для дітей дарує не лише подорож до світу Lego для родини до 4 осіб. Окрім головного призу щомісяця до кінця акції розігруватимуться заохочувальні призи – 150 чашок, 150 сумок на пояс і 50 рюкзаків.

Учасниками акції можуть стати діти 6-17 років – власники Картки Юніора Mastercard.

“Досі не маєте картки Юніора? – додає пані Вікторія. – Зовсім не проблема. Отримати її можна безкоштовно у будь-якому відділення ПриватБанку. До речі, оформити її можуть батьки самостійно, без присутності малечі. Слід лише взяти свідоцтво про народження дитини, довідку ІПН (обов’язково для дітей з 14 років) чи електронний паспорт (ID-картка) (з 14 років)”.

Умовою участі в акції є мінімум один розрахунок у магазинах на суму від 20 гривень (в еквіваленті), а кожен наступний чек збільшуватиме шанс на перемогу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар