Донецький медуніверситет анонсує День відкритих дверей у Кропивницькому

Завтра, 1 грудня, об 11:00 Донецький національний медичний університет у Кропивницькому запрошує випускників шкіл, медичних коледжів та їхніх батьків на День відкритих дверей.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі університету.

“Окрім інформації на стендах та листівках, ви зможете отримати її безпосередньо від викладачів та студентів.

Зокрема, відвідати анатомічний музей та дізнатися про дисципліни, які вивчають студенти. Кафедра патморфології та судової медицини представить сучасні мікроскопи, якими користуються студенти на заняттях з гістології.

Після цього відбудеться зустріч у актовій залі, де вам докладно розкажуть про умови вступу до ДНМУ”, – йдеться в анонсі.

Адреса: вулиця Велика Перспективна, 1 (головний корпус).

Зазначимо, що нещодавно у Кропивницькому протестували півтисячі іноземних студентів Донецького національного медичного університету. Майбутніх медиків обурюють умови навчання, коли вони не мають жодної клінічної практики. Деякі студенти 3-го курсу розповіли, що досі не бачили наживо навіть мікроскопу.

Також Служба безпеки України розслідує шахрайські дії компанії-посередника, що завищувала плату за навчання для студентів-іноземців, які прагнули вступити до Донецького національного медичного університету. Із початком російсько-української війни на Донбасі, медичний виш переїхав з окупованої території на підконтрольну Україні. Філіал ДНМУ у 2016 році також відкрився у Кропивницькому.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар