![16385-1200x800-2](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2018/11/16385-1200x800-2-678x381.jpg)
В рамках інформаційної кампанії на об’єктах, реалізованих у Кропивницькому в рамках проектів конкурсу “Громадський бюджет” встановлюватимуть інформаційні дошки.
Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.
Як повідомили в департаменті з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, інформаційні покажчики міститимуть в собі назву проекту, його бюджет, місце розташування та дані про автора.
Перша така дошка вже встановлена в Центрі молоді з інвалідністю “Сильні духом”.
Нагадаємо, у рамках Громадського бюджету в Кропивницькому з’явився ще один дитячий майданчик.
Більше новин про Громадський бюджет шукайте за відповідним тегом.