Важливо

Міський голова Кропивницького придбав нову фірму за 1 млн грн

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович придбав 100% корпоративних прав ТОВ “Торговий дім “АР” за 1 млн грн. Основним видом діяльності нової фірми Андрія Райковича є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Про придбання нового підприємства Андрій Райкович вказав у відповідних повідомленнях про суттєві зміни майнового стану.

Корпоративні права ТОВ “Торговий дім “АР” міський голова придбав у двох попередніх власників фірми Олександра Івановича Юрченко та Сергія Валентиновича Чередника.

a6e12ee5418691c10c4801e525831b38.png
f117423394b65c56550a0f6530548610.png

Згідно із відкритими даними, ТОВ “Торговий дім “АР” створене та зареєстроване лише місяць тому – 16 жовтня. Основним видом діяльності фірми є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Також за фірмою закріплені такі неосновні види діяльності:

  • Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами;
  • Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами;
  • Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям;
  • Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами.

Керівником ТОВ “Торговий дім “АР” значиться Олена Анатоліївна Гавриш, яка також керує ТОВ “Фізкультурний комплекс”Ятрань”, ТОВ “АР ЕССЕТ” та ПП “Аркадор”, які належать Андрію Райковичу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар