Важливо

Демобілізованому кропивницькому АТОвцю необхідно 1 млн грн на боротьбу з саркомою

Олександр Горбенко | © скріншот із відео ТСН

Лише на допомогу небайдужих українців сподівається демобілізований боєць із Кропивницького Олександр Горбенко. На передовій чоловік травмував ногу. Її довго лікували, але безуспішно. І коли вже Олександр перестав ходити і спати через нестерпний біль, медики з’ясували, що це саркома. Нині єдиний шанс на порятунок – прописана австрійськими лікарями імунотерапія, на яку необхідно близько 1 мільйону гривень.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт “ТСН“.

У невеличкій кімнаті гуртожитку військовий відпочиває між курсами «хімій» і вчиться жити без ампутованої ноги. Попри біль і слабкість він багато ходить вузькими коридорами. Мріє частіше виходити на вулицю, але це без сторонньої допомоги ніяк.

Олександр травмувався рік тому, коли його підрозділ ніс службу на лінії зіткнення. Біль у нозі став нестерпним і чоловік звернувся до медиків. Ті кілька місяців лікували наслідки травми, але згодом виявилося, що під забій замаскувався рак кістки – саркома. Ногу ампутували, але пухлина встигла дати численні метастази в легені. Їхній ріст намагаються зупинити в інституті раку.

«Зараз він проходить хіміотерапію третьої лінії, надалі у нас в планах ще один курс хіміотерапії та оцінка лікувального ефекту, а далі вирішення подальшої лікувальної тактики», – кажуть лікарі.

Але поки результати не втішають. Австрійські медики, до яких звернулися волонтери, що опікуються бійцем, рекомендують додати до хіміотерапії новітній метод – імуностимулюючу терапію. Однак на відміну від препаратів для хіміотерапії, грошей на закупівлю цих препаратів держава не виділяє.

«За рекомендаціями австрійців, то це десь 13 курсів. Кожен курс обходиться майже в 200 тисяч. Для того, щоб побачити результат треба шість курсів, вісім курсів», – каже Саша.

На перші два курси новітньої методики гроші зібрали друзі Олександра і терапія вже почалася. Але аби не переривати лікування вже найближчим часом чоловікові треба зібрати мільйон гривень. Боєць сподівається, що небайдужі люди відгукнуться і допоможуть йому здолати хворобу.

«За кожен шанс треба триматися. Бо життя – воно безцінне», – каже Саша.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4731 2191 0547 1100, Каменецька Лариса (сестра)

Телефон: +38 066 401 06 47

Поширити:

Залишити коментар:

коментар