Важливо

1,5 млн грн заборгованості по зарплаті примусово стягнули з роботодавців Кіровоградщини

Цьогоріч на Кіровоградщині виконавча служба стягнула з недобросовісних роботодавців 1,5 млн грн заборгованості з заробітної плати. Завдяки цьому кошти отримали 823 працівники. Найбільшим підприємством-боржником є комунальне підприємство «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради з якого стягнули понад 638 тис. грн заборгованості з зарплати на користь 216 працівників.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією керівника з питань державної виконавчої служби Віктора Журавка.

«Державні виконавці опікуються не тільки захистом порушених прав дітей. Одним із пріоритетних напрямів роботи є і боротьба з недобросовісними роботодавцями, які ухиляються від своєчасної виплати зарплати своїм працівникам. У порівнянні з іншими регіонами на Кіровоградщині простежується абсолютно не критична ситуація зі стягненням боргів із зарплати. Наразі нам вдалося виконати 93% рішень з цієї категорії, незважаючи на те, що деякі працедавці намагалися хитрувати, переоформлюючи майно та банківські рахунки. Це стало можливим і завдяки роботі регіонального штабу і мобільних груп з ліквідації заборгованості по заробітній платі», – прокоментував посадовець.

Окрім цього, Віктор Журавко озвучив назви найбільших боржників-підприємств. За його словами, понад 638 тис грн заборгованості з зарплати на користь 216 працівників державні виконавці стягнули з комунального підприємства «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради. Близько 130 тис грн також отримали робітники державного підприємства «Кіровоградський облавтодор» і товариства з обмеженою відповідальністю «КАТП».

Нагадаємо, цього року державні виконавці також стягнули із безвідповідальних батьків понад 100 млн грн аліментів на Кіровоградщині.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар