Важливо

Ще двох добровольців із Кіровоградщини визнали учасниками бойових дій

© na.mil.gov.ua

Обласна комісія визнала двох добровольців із Кіровоградщини, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, учасниками бойових дій.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ОДА.

На засіданні було розглянули три справи, які попередньо надійшли до департаменту соціального захисту населення ОДА від бійців добровольчих батальйонів Василя Косяченка, Владислава Середи та Сергія С. Усі бійці є уродженцями Кіровоградської області, проходили службу у зоні антитерористичної операції в різні періоди, були поранені.

Під час розгляду матеріалів членами комісії вирішено направити на доопрацювання документацію Сергія С., оскільки у справі недостатньо матеріалів про його участь у бойових діях.

6ac98a333d89f037e56cbcc8643d6de0.jpg

За надання відповідного статусу молодому добровольцю Владиславу Середі проголосували 10 членів комісії. Четверо утримались. Враховуючи, що чинне законодавство дає змогу прийняти рішення на основі свідчень не менше двох учасників АТО, на вимогу комісії побратимами Владислава протокольно засвідчили факт проходження ним служби.

Учасники засідання одноголосно проголосували за визнання добровольця Василя Косяченка учасником бойових дій. До його доказової бази не було жодних зауважень. До того ж його участь в АТО на засіданні підтвердили інші військовослужбовці, які разом з ним воювали на сході Україні.

Заступник голови ОДА Світлана Лобанова подякувала бійцям за службу. Вона також повідомила, що статус учасника-добровольця АТО надає право на пільги згідно діючих обласних програм соціального захисту учасників ООС.

Нагадаємо, нещодавно бійця 5-го окремого батальйону Української добровольчої армії Сергія Тарануху з Кропивницького визнали учасником-добровольцем АТО.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар