Важливо

Антін Мухарський презентує у Кропивницькому роман “I am not Russia” і влаштує літературно-пивну вечірку

© сторінка Orest Lutiy у Facebook

Відомий український письменник, актор, телеведучий та співак Антін Мухарський запрошує кропивничан на літературно-пивну вечірку-концерт, присвячену презентації його чоловічого роману “I AM NOT RUSSIA”. Спеціальним гостем заходу буде Орест Лютий з його лагідною, суворою і дуже суворою українізацією.

Про це Першій електронній газеті повідомила мистецька директорка і дружина Антіна Мухарського Єлизавета Бєльська.

Презентація та літературно-пивна вечірка-концерт відбудуться 8 жовтня о 19:00 у ресторані “Парадіз” за адресою вул. Героїв України, 28 г.

“Цей неполіткоректний роман ставить під сумнів основні цінності сучасної демократії. Окрім того, він містить сексистські, расистські, антифеміністичні вислови та думки, які неприпустимі в цивілізованому суспільстві та наче розпалює міжнаціональну, міжконфесійну, расову та гендерну ворожнечу. Цю книгу не бажано читати людям із ознаками політичної, феміністичної, та лівацької шизофренії, людям, одержимим дияволом та почуттям гіпертрофованої толерантності, політкоректності, православним фундаменталістам та адептам мультикультуралізму, людям із браком освіти, інтелекту, совковим дебілам, вагітним жінкам. КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО читати цей твір людям без почуття гумору! Приходьте! Буде весело, цікаво та неполіткоректно”, – повідомляють організатори заходу.

a3cbf87911981bd1b1e9cb71c9b884d0.jpg

Антін Дмитрович Мухарський, також відомий під сценічним ім’ям Орест Лютий (нар. 14 листопада 1968 р. у Києві) — український письменник, актор, телеведучий, галерист. Засновник мистецької платформи «Український культурний фронт».

Дванадцять років працював актором у Національному театрі російської драми ім. Лесі Українки. Зіграв близько 20 головних ролей. Двічі номінант премії «Київська пектораль» (1993 та 1999 рр.). З 1985 року знімався у кіно та серіалах, був режисером, автором та ведучим телевізійних програм. Автор півтора десятка повістей та романів, засновник мистецьких рухів.

У 2012 році Антін виступає у образі професора антропології Ореста Лютого (альбоми «Лагідна українізація» (2012) та «Сувора українізація» (2014).За цей проект оголошений у розшук російською Генпрокуратурою.

У 2015 році Антін Мухарський висловив свою позицію з приводу неприпустимості окупаційної назви для нашого міста.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар