Важливо

Автобуси і маршрутки їздитимуть вул. Короленка під час ремонту дороги

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Під час ремонту дорожнього покриття на вул. Короленка одна полоса руху буде відкритою для проїзду. Відтак комунальні автобуси та маршрутки матимуть змогу курсувати вулицею.

Про це Першій електронній газеті повідомив начальник управління транспорту міськради Олександр Вергун.

За його словами, планується реверсивний рух однією полосою, адже підрядники, які виконують ремонт, будуть вкладати асфальт спочатку на одній полосі руху, а потім на іншій.

Тому комунальні автобуси №116 та маршрутки зможуть їздити вулицею Короленка, а не за схемою об’їзду, як повідомлялося учора.

Не змінилася лише ситуація з тролейбусами – на час ремонту вони курсуватимуть лише до аеропорту.

Нагадаємо, учора, 13 серпня, у міськраді повідомили, що у зв’язку з капітальним ремонтом дороги по вулиці Короленка, із 9.00 14 серпня до закінчення робіт рух транспорту по цій транспортній магістралі буде повністю перекрито.

Ремонт дорожнього покриття виконує фірма з Броварів ТОВ “ДС ПРОМ ГРУП”. Вартість робіт складає 34 млн 999 тис. 999 грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар