Важливо

У Кропивницькому перевірять ефективність роботи депутатів міськради

У Кропивницькому у рамках громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» моніторитимуть персональну діяльність депутатів міськради. Таким чином виборці зможуть отримати об’єктивну картину того, як депутати виконують свої обов’язки і матимуть інформацію про активність депутатів на їхніх округах.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі ГО «Асоціація Політичних Наук».

17 областей, 17 ГО-партнерів, 23 місцевих ради, більше 1200 депутатів: кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» починає новий цикл і виходить на новий рівень. У найближчі два роки, «Атестація» місцевих депутатів відбуватиметься в Одесі, Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Краматорську, Кропивницькому, Львові, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові.

Протягом нового циклу кампанії «Атестації» місцевих депутатів ГО «Асоціація Політичних Наук» буде здійснювати комплексний та безперервний моніторинг персональної діяльності депутатів Кропивницької міської ради та постійно інформуватиме громадськість про діяльність депутатів Кропивницької міської ради.

У результаті депутати Кропивницької міської ради отримають персональні оцінки, які супроводжуватимуться рекомендаціями для підвищення відповідності своєї діяльності вимогам законодавства та стандартам підзвітності і прозорості, а жителі Кропивницького, в свою чергу, більше знатимуть про те, як депутати виконують свої обов’язки і матимуть об’єктивну інформацію про активність своїх депутатів напередодні виборів 2020 року.

Для виборців протягом двох найближчих років будуть створені мапи депутатських приймалень кропивницьких депутатів, а також буклети з актуальною інформацією про приймальні кропивницьких депутатів. В усіх обласних центрах в 2019 році також відбудеться серія інтелектуальних ігор для молоді.

В рамках кампанії діяльність кожного депутата оцінюється за комплексом показників, виражених в простій шкалі від 1 до 5 балів, які охоплюють увесь комплекс депутатської діяльності та піддаються об’єктивній оцінці: відкритість виборцям, прозорість діяльності та робота у складі ради, запобігання корупції і підзвітність громаді. Найкращі депутати за результатами оцінки отримують почесні відзнаки.

Ініціатива з «Атестації» депутатів місцевих рад започаткована Одеською обласною організацією ВГО КВУ.

infographic_Attestation2018_Start

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізовується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». В місті Кропивницький за реалізацію ініціативи відповідає ГО «Асоціація Політичних Наук».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар