Важливо

На Кіровоградщині аліменти від безвідповідальних батьків отримали понад 14 тисяч дітей

© ogo.ua

Майже 1500 мешканців Кіровоградщини ліквідували накопичені борги з аліментів перед власними дітьми за кілька місяців з часу дії нового закону щодо посилення відповідальності недобросовісних батьків.

Про це повідомив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул сьогодні, 7 серпня, під час проведення звітної прес-конференції, повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт обласної юстиції.

“Більше 18 тисяч жителів області мали б сплачувати аліменти на користь своїх дітей на підставі судових рішень. Незважаючи на це, згідно даних виконавчої служби, 2 838 боржників не виконували свої батьківські обов’язки понад рік”, – проінформував посадовець.

Читайте також: Кропивничанка хоче стягнути аліменти з чоловіка, який живе у США

Зі свого боку заступник начальника з питань державної виконавчої служби Віктор Журавко додав, що 3 750 мешканців області обмежили в праві виїзду за кордон, 3 786 неплатників – у користуванні автівками. Окрім цього, 3 788 особи не мають права користуватися вогнепальною зброєю та полювати.

Усього з початку року державні виконавці Кіровоградщини стягнули близько 65 млн грн з боржників.  Завдяки цьому кошти отримали 14 065 дітей.

Читайте також: Чоловік позбувся частини будинку через заборгованість з аліментів

Поширити:

Залишити коментар:

коментар