Важливо

На кордонах Кіровоградщини дороги обладнають камерами відеоспостереження

© lviv.sq.com.ua

Наразі керівництво Нацполіції разом з обласною та районною владою ведуть діалог щодо можливості придбання та встановлення камер відеоспостереження на ділянках доріг, що межують з сусідніми областями.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ОДА.

“Під час робочих нарад з керівництвом Нацполіції в області ми неодноразово обговорювали низку пріоритетних завдань, одне з яких пов’язане із захистом Кіровоградщини від зловмисників, які інколи заїжджають в область для скоєння протиправних дій, – зазначив Сергій Кузьменко. – Система, яка дає можливість автоматично моніторити в’їзди в область і виводити відео на ситуативний центр у Кропивницькому допоможе правоохоронцям швидко і адекватно реагувати на виклики, які є в Україні”.

За словами голови ОДА, минулого тижня це питання обговорювалось із керівниками районів, що межують з іншими областями.

“Є зацікавленість голів райдержадміністрацій і готовність виділяти як бюджетні кошти так і залучити до цієї справи відповідальний бізнес”, – зазначив Сергій Кузьменко. – Домовилися, що поставимо на дорогах міжнародного і державного значення, де є активних рух транспорту, сучасні камери, що розпізнаватимуть номерні знаки і обличчя”.

Читайте також: Відеоспостереження у центрі Кропивницького коштуватиме міському бюджету 1,5 млн грн

Поширити:

Залишити коментар:

коментар