Важливо

У Кропивницькому відбудеться друга конференція госпітальних рад області

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У середу, 20 червня, о 13:00, у приміщенні кропивницького медичного коледжу ім. Мухіна відбудеться друга конференція госпітальних рад Кіровоградської області. Члени госпітальних рад, чиновники від медицини та громадські активісти обговорять перші успіхи й невдачі роботи госпітальних округів, обговорять плани на наступне півріччя.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби ГО “АсоціаціїяПолітичних Наук”.

До участі у конференції запрошені керівники медичних закладів області, практикуючі лікарі, керівництво міста та області, громадські активісти, представники департаменту та управління охорони здоров’я, народні депутати та представники ЗМІ.

Значну увагу буде приділено напрацюванню стратегій розвитку госпітальних округів – основного документу, який визначатиме вектор розвитку галузі охорони здоров’я кожного округу.

Експерти “Асоціації Політичних Наук” розкажуть про те, якою була співпраця госпітальних рад з громадським сектором.

Для довідки: проект «Залучення громадськості до роботи в госпітальних радах: від відкритості до ефективності» виконується “Асоціацією Політичних Наук”, в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст тренінгу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар