Важливо

У Кропивницькому студентка розшукує втрачену залікову книжку

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© wikipedia.org

За допомогою до редакції Першої електронної газети звернулася кропивничанка Оксана Грищук. Дівчина 13 червня загубила свою студентську залікову книжку, а вже за декілька днів у неї черговий державний іспит.

Як розповіла студентка, залікову книжку вона могла загубити у маршрутці дорогою із ЦНТУ до центру.

“Близько 10:00 після екзамену я вийшла із приміщення ЦНТУ і склала усі документи у папку. Відповідно, залікову книжку я теж туди поклала. Біля університету я сіла до 113 маршрутки і поїхала у центр міста.

Я вийшла із маршрутки на зупинці “кінотеатр “Зоряний”, пішла у один із банків на Дворцовій, де пробула практично увесь день. Після цього я пішла додому – із центру до облсуду.

Уже ввечері вдома я з’ясувала, що немає моєї залікової книжки. А в понеділок у мене черговий державний іспит”, – розповіла дівчина.

Книжка виписана на ім’я Оксани Миколаївни Грищук.

Якщо хто-небудь знайшов заліковку студентки, прохання її звернутися за номером телефону 066 220 5925.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар