![квіти у вазонах](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2018/05/32747835_1697718276970481_4642826910735269888_n-678x381.png)
Учора, 17 травня, працівники КП “Благоустрій” прикрасили площу перед міськвиконкомом та Площу Героїв Майдану квітами у підвісних вазонах. Усього на ліхтарних стовпах розмістили 24 вазони з ампельними петуніями.
Про це Першій електронній газеті повідомив керівник КП “Благоустрій” Віктор Луценко.
“Ампельні петунії, які розмістили у підвісних вазонах на площі біля міськвиконкому і на площі Героїв Майдану, ми виростили власноруч в оранжереї підприємства, – розповів керівник “Благоустрою”. – Протягом цього сезону на площі Героїв Майдану вкрали частину кріплень на стовпах, які ближче до ОДА. Ми ці кріплення зараз виготовляємо і розмістимо ще квіти. Усього – 32 вазони”.