Важливо

У Кропивницькому 13 будинків відключать від централізованого опалення

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© informator.news

Сьогодні, 16 травня, міжвідомча комісія міської ради Кропивницького погодила відключення 13-ти будинків від централізованого опалення. Заяви мешканців ще 949 квартир вивчатимуть балансоутримувачі будинків.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту міськради.

У цьому році засідання міжвідомчої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання сьогодні відбулось вперше.

Першим питанням порядку денного був розгляд заяв щодо відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення. Таких заяв мешканцями багатоповерхівок було подано 949. Ці заяви вивчатимуть балансоутримувачі будинків, після чого інформація буде передана комісії прийняття рішення на наступному засіданні.

Друге питання стосувалось відключення від централізованого опалення окремих будинків відповідно до Програми оптимізації системи теплопостачання у Кропивницькому на 2017-2018 роки.

За інформацією теплогенеруючих підприємств, в обласному центрі нараховується 96 багатоквартирних будинків, де мережа теплопостачання дуже зношена. В таких будинках менше 25% квартир залишилось із централізованим опаленням, тому найоптимальнішим рішенням буде їх від’єднання.

Із 230-ти таких квартир на сьогодні заяву на відключення подали мешканці 50-ти, а це 13 будинків. Зважаючи на це, міжвідомча комісія вирішила дати дозвіл мешканцям цих квартир, а будинки повністю відключити від централізованого опалення.

Нагадаємо, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд визнав незаконним надання дозволів громадянам на відключення від централізованого опалення, яке комісія міськради ухвалила 15 липня 2016 року. На теплогенеруючому підприємстві ДП “Кіровоградтепло” запевняють, що будуть здійснювати заходи побезумовному виконанню рішення суду – тобто вимагати власників квартир знову підключитися до централізованого опалення. У міськраді ж кажуть – лише намагалися збалансувати систему централізованого опалення.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар