Важливо

У червні кропивницькі школярі їздитимуть у тролейбусах та автобусах безкоштовно

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому із 4 по 21 червня, у період функціонування пришкільних літніх таборів, учнів возитимуть безоплатно у комунальних тролейбусах та автобусах.

Таке рішення сьогодні, 8 травня, ухвалили члени виконкому, повідомляє Перша електронна газета.

Як доповіла під час засідання виконкому начальниця управління освіти Лариса Костенко, із таким проханням до управління транспорту звертаються батьки учнів та керівники навчальних закладів.

“Вони просять сприяти безкоштовному проїзду учнів таборів відпочинку у транспорті КП “Електротранс” із 4 по 21 червня”, – повідомила очільниця освітнього управління.

Члени виконкому підтримали це рішення, як додатковий пункт до проекту рішення “Про організацію відпочинку дітей влітку 2018 року”.

Після позитивного рішення виконкому міський голова Андрій Райкович наголосив, щоб управління освіти узгодило фінансові розрахунки з економічним та транспортним управлінням.

“Відносно доповнення про безкоштовний проїзд дітей , будь ласка, врегулюйте питання щодо фінансових розрахунків, щоб ми могли надати відповідне розпорядження управлінню транспорту”, – сказав міський голова.

Нагадаємо, проїзд у кропивницьких автобусах коштує 4 грн, а у тролейбусах – 2,50 грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар