Супрун ставить новоукраїнську лікарню за приклад

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Комунальний заклад “Новоукраїнський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” почав готуватися до реформ ще у 2016 році, тож зараз медзаклад – у списку найякісніших закладів країни.

Про це розповіла в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун під час зустрічі із регіональними журналістами, інформує кореспондент Першої електронної газети.

Міністерка каже, що новоукраїнська лікарня ще у 2016 році почала оновлювати базу. У 2017-му вони під’єдналися до електронної системи eHealth. Тепер, у квітні цього року, ця лікарня безперешкодно і швидко запустила систему декларацій.

За словами Уляни Супрун, із такого медзакладу варто брати приклад. Міністерка каже, що таких швидких темпів розвитку центр досягнув завдяки роботі керівниці лікарні Валентини Фортинської.

Читайте також: Із червня МОЗ почне підписувати договори з лікарнями

Поширити:

Залишити коментар:

коментар