Антон Лірник влаштувався на роботу на російському телеканалі СТС

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© shaleniy.com.ua

Відомий український шоумен, уродженець Кропивницького Антон Лірник став ведучим нового шоу російського телеканалу СТС “Шоу вихідного дня”, прем’єра якого запланована на 11 травня. За інформацією сайту російського мовника, Лірник є ще й креативним продюсером СТС.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією “Детектор медіа“.

Компанію на сцені Лірнику складуть його російські колеги – гуморист Роман Юнусов, телеведучий Іван Чуйков і актор Олександр Волохов.

Що примітно, на особистій сторінці Лірника у Фейсбуці про нову роботу у країні, яка анексувала Крим і веде бойові дії на сході України, немає ні слова. А ось в Інстаграмі артиста – є кілька рекламних постів.

скріншот із сайту СТС

Антон Анатолійович Лірник народився у 1976 році у тодішньому Кіровограді – український шоумен, сценарист, телевізійний ведучий, музикант, резидент Камеді Клаб, учасник “Дуету імені Чехова”, колишній тренер проекту “Ліга сміху”, режисер та продюсер.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар