Три нові випадки кору зафіксували у Новомиргородському районі

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© radiosvoboda.org

Цього тижня на Кіровоградщині зареєстровано 4 нових випадки кору – 2 серед дорослих та 2 випадки у дітей. Захворіли 3 мешканців Новомиргородського району та 1 мешканець Кропивницького.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кіровоградського обласного лабораторного центру МОЗ України.

З початку року (станом на 10.04.2018 р.) в Кіровоградській області зареєстровано 42 випадки кору, з них 37 випадків вірусологічно підтверджені. Серед захворілих 19 дітей.

Наразі триває епідеміологічне розслідування даних випадків, проводиться вірусологічне дослідження біологічного матеріалу від хворих з метою лабораторного підтвердження, медичний нагляд за контактними, встановлено межі вогнищ кору, складений план протиепідемічних заходів.

Нагадуємо, що єдиним надійним захистом від кору є своєчасна імунізація проти кору. На даний час в Кіровоградській області в наявності вакцина бельгійського виробництва КПК Пріорікс в кількості 3908 доз.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар