Важливо

Обурені батьки влаштували інспекцію у кропивницькому дитсадку

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
скріншот із відео

У Кропивницькому батьки дошкільнят ледве не штурмом узяли кухню дитсадка, у який ходять їхні діти. Дорослі нарікають на те, що діти повертаються додому голодними та хворими.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на “ТСН“.

Батьки групи “Сонечко” прийшли під кухню із санкнижками, у бахілах, медичних рукавичках та гігієнічних шапочках.

“Він приходить, він скаржиться, що він голодний. От учора він прийшов, каже: я їв тільки зранку. Це було несмачно, в мене болить животик. Ми платимо гроші, майже 500 гривень, а в мене дитина постійно голодна. Постійно оці кислі помідори”, – нарікає мама Вікторія Хріненко.

Мами скаржаться, що діти повертаються із садка голодними та хворими. Останньою краплею стало фото чогось схожого на вареники, яке в батьківській групі виклала вихователька. Мовляв, саме цим годували вихованців в обід. Уже надвечір виховательку звільнили, а батьки вирішили йти в наступ.

Меню у дитячому садочку на сніданок, обід та вечерю ніби й непогане, але батьки кажуть, що цього всього діти насправді не отримують. Свої претензії вони висловлюють керівникові закладу, а вона з ними не погоджується.

“Не всі у нас батьки незадоволені їжею. Свіженьке, смачне”, – каже завідувач дитячого садка №21 Наталя Брояковська.

Головний аргумент групи протесту – вареники, якими напередодні на обід годували дітей.

“Це систематично готуються ці вареники. В такому вигляді вони завжди подаються. Правду дуже важко відстояти, за правду треба боротися і не боятися її говорити. За це я отримала догану, за це я була вчора звільнена”, – розповіла вихователька Олена Ткаченко.

Фото саме цього наїдку, яке вихователька виклала в батьківську групу напередодні, і збурило мам. Уже надвечір жінку звільнили, однак завідувачка переконує, що вареники тут ні до чого.

“Вихователь звільнена за порушення трудової дисципліни, за систематичне невиконання своїх посадових обов‘язків”, – пояснила вона.

У бунтівний дитсадок тим часом із новинами приїжджає начальник міського управління освіти – вона твердить, що виховательку на роботі поновили.

“Вона працює, але управління освіти створює комісію і буде по кожному факту, заявленому з кожної сторонни, розбиратися”, – пообіцяла Лариса Костенко.

До комісії чиновники мають намір включити батьків iз усіх груп, щоб разом контролювати, чим же насправді годують дітей i чи є підстави для обурення.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Обурені батьки влаштували інспекцію у кропивницькому дитсадку

  1. Когда директор коммунального заведения увольняет сотрудника после фотки вареников (а официально придумывает другую причину), то над такого директора сразу нужно увольнять и дело передавать в суд.
    В стране хватает рабочей силы. Не нужно держать на рабочих местах таких “директоров”, если не выражаясь.

Коментарі заборонені.