Важливо

Кропивницькі перевізники продовжують порушувати графіки і виганяти пенсіонерів із маршруток

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Ілюстрація

Сьогодні. 21 березня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів прийом громадян з особистих питань. Переважна більшість звернень кропивничан стосувалася питань рoботи громадського транспорту обласного центру. Люди скаржилися, що маршрутки не завжди їздять вчасно, а водії відмовляються перевозити пільговиків.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

Андрій Райкович запевнив скаржників, що проведе додаткову виховну бесіду з перевізниками найближчим часом.

Були звернення і щодо ремонту доріг, відновлення прибудинкових територій, виділення земельних ділянок під забудову. Йшлося також про надання матеріальної допомоги на лікування.

Загалом до очільника міста за допомогою звернулося тринадцять мешканців міста, серед яких вісім пенсіонерів, по двоє робітників і студентів та підприємець. Прийом тривав дві години. За його результатами Андрій Райкович надав доручення керівникам відповідних виконавчих органів міської ради. Усі порушені питання взяті на контроль.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Кропивницькі перевізники продовжують порушувати графіки і виганяти пенсіонерів із маршруток

  1. Ну не розумію я такіх водіїв просто не розумію. За копійку в церкві перднуть. Ніякої поваги до людей пожилих, ну ніякої. Гнати їх таких з роботи, заносити в чорні списки і обовязати перевізників не брати такіх на роботу!!! Ну шо тут не зрозуміло???

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*