Важливо

Громадський транспорт у Кропивницькому працює у штатному режимі, – Олександр Вергун

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
© kr-rada.gov.ua

Сильний снігопад і хурделиця не завадили пасажирському транспорту Кропивницького своєчасно вийти на свої маршрути сьогодні зранку в останній день зими, 28 лютого. Про це повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун.

Інформує Перша електронна з посиланням на сайт міськради.

– Всі автобуси і тролейбуси виїхали працювати відповідно до паспортів маршрутів. Маршрутні таксі також працюють відповідно до своїх графіків, – наголосив Олександр Вергун. – Заторів та ускладнень руху на дорогах обласного центру на даний час немає, магістральні вулиці, по яких проходять маршрути загального користування, почищені. Від перевізників звернень немає, транспорт працює у штатному режимі

Також Олександр Вергун відзначив роботу міських комунальних служб, які повною мірою виконали своє завдання, розчистивши усі магістральні дороги за нічний період цієї доби. Посадовець наголосив і на тому, що цьогоріч, на відміну від минулих зим, сполучення із селищем Новим добре розчищене, і в цьому напрямку громадський транспорт також працює у штатному режимі.

За словами начальника управління розвитку транспорту та зв`язку, зранку на маршрути виїхали 23 тролейбуси та 18 великомісних автобусів.

Нагадаємо, учора, 27 лютого, 28 одиниць техніки комунального підприємства “Універсал 2005” виїхали на боротьбу зі снігом у Кропивницькому.

Робота транспорту під час снігопаду

Кропивницький засніжило, але комунальники справились – стверджує начальник міськуправління розвитку транспорту та зв’язку Олександр Вергун. Зранку останнього дня зими міський транспорт працює в штатному режимі

Опубліковано Міська рада міста Кропивницький 28 лютого 2018 р.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар