Важливо

У Кропивницькому замінили серцевий клапан учаснику АТО

© kr-admin.gov.ua

Учасник антитерористичної операції Роман Друзь, якому кілька тижнів тому зробили складну кардіологічну операцію із заміни серцевого клапана, завітав до голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка, щоб особисто подякувати за допомогу та підтримку. Прооперував військовослужбовця хірург Кіровоградського обласного кардіологічного диспансеру Андрій Клянчев.

Про це йдеться на сайті ОДА, повідомляє Перша електронна.

Роман Друзь – уродженець і житель Гайворона, військовослужбовець, учасник АТО, 57 бригади. З 2014 року він брав участь у бойових діях на Сході і пройшов майже всі гарячі точки – Іловайськ, Дебальцеве, Вуглегірськ, Санжарівку, Зайцеве.

Під час служби у військовослужбовця на бойовій позиції стався інфаркт і його шпиталізували із зони проведення АТО до обласного госпіталю для ветеранів війни. Операція була дороговартісною.

Металевий серцевий клапан придбали за бюджетні кошти. Завдяки сприянню голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка було надано значну фінансову допомогу на придбання розхідних матеріалів та медичних препаратів для проведення хірургічного втручання.

Операція відбулася успішно. Нині Роман Друзь почуває себе задовільно, проходить курс післяопераційної реабілітації. Військовослужбовець дякує усім, хто посприяв його порятунку.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар