Важливо

На Кіровоградщині реконструюють один із головних залізничних напрямів “Знам’янка – Долинська – Миколаїв”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Уряд затвердив проект реконструкції дільниці залізничного транспорту Знам’янка – Долинська – Миколаїв, який передбачає електрифікацію дільниці, будівництво другої колії та модернізацію систем сигналізації, зв’язку та централізації управління рухом поїздів.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту облдержадміністрації.

Загальна кошторисна вартість реконструкції становитиме близько 6 млрд. гривень. Фінансуватимуться ці роботи за рахунок кредитних коштів міжнародних фінансових організацій.

Реалізація рішення дозволить суттєво підвищити пропускну спроможність одного із головних залізничних напрямів Знам’янка – Долинська – Миколаїв і створить належні умови для нарощування обсягів залізничних перевезень, підвищення їх ефективності та рівня транспортного обслуговування, поліпшення екологічної ситуації в регіоні. (Розпорядження КабМіну від 31 січня 2018 р. № 47-р).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар