Важливо

Приз “Глядацьких симпатій” на всеукраїнському англомовному конкурсі ораторського мистецтва виборола кропивницька студентка

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Карина Ковальчук / © cuspu.edu.ua

Студентка Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Карина Ковальчук виборола приз «Глядацьких симпатій» у фіналі Всеукраїнського конкурсу ораторського мистецтва, який щорічно проводить Спілка англійської мови України.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

27 січня 2018 року в Американському домі у столиці Києві відбувся півфінал і фінал Всеукраїнського конкурсу ораторського мистецтва, який щорічно проводить Спілка англійської мови України. У конкурсі брали участь учні шкіл та студенти вищих навчальних закладів України віком від 16 до 20 років. Талановиті оратори з багатьох міст України з’їхалися до столиці, щоб продемонструвати свої навички публічного мовлення, показати рівень володіння англійською мовою та позмагатися за головний приз – можливість презентувати нашу країну на Міжнародному конкурсі ораторського мистецтва у Лондоні в травні 2018.

У півфінал вийшли 19 учасників, серед них представники Львівського національний університету імені Івана Франка, Київського національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Тернопільської класичної гімназії, середньої школи №10 міста Дніпро, середньої школи №6 міста Кропивницький, педагогічного ліцею міста Кропивницький та Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Карина Ковальчук

Загальна тема півфіналу «Art has no borders». За п’ять хвилин учасники мали висловити своє бачення теми, але не повинні були використовувати її як заголовок власної промови. Виступ кожного учасника був емоційним, переконливим та потужним, а розуміння теми – у всіх своєрідним та творчим. Після кожної промови члени команди «Question team», судді та слухачі ставили оратору запитання.

Оцінювало конкурс поважне журі у складі наступних фахівців: Люсії Дюмон, віце- президента Спілки англійської мови Франції, Майкла Хадсона, методиста, вчителя та головного консультанта Дінтенел Ед’юкейшн, вчителя зі США Елізабет Фосет, що зараз працює в Україні за програмою Фулбрайт, Марини Малигіної, регіонального менеджера Пірсон Ед’юкейшн та спеціаліста представництва МОМ із трудової міграції Анастасії Винниченко.

У фінал пройшло вісім найкращих, які виступили з імпровізаційною промовою. Учасники отримали теми промов за 10 хвилин до виступу, який тривав 2-3 хвилини. Завдяки технічній підтримці Американського дому всі присутні бачили як готувалися конкурсанти в іншій кімнаті. Звичайно комусь вдалося проявити себе краще, комусь гірше і саме це допомогло визначити переможця. Нею стала студентка першого курсу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Анастасія Рогова з промовою під назвою «Happiness». Почесне друге місце виборов Ігор Кривий, студент Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, а приз «Глядацьких симпатій» отримала Карина Ковальчук, студентка Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Конкурс відбувся на високому рівні і залишив по собі незабутні враження. Увесь організаційний процес був злагодженим і чітким, що змушує переконатися у професіоналізмі організаторів змагання – Спілки англійської мови України та працівників Американського дому. Кожен учасник отримав сертифікат про участь в конкурсі. М.І.Данілко, голова Спілки англійської мови України, нагородила переможців призами, вони також отримали сувеніри від віце-президента Спілки англійської мови Франції Люсії Дюмон.

Хоч змагання й передбачає собою суперництво, багато хто встиг потоваришувати і відкрити себе один для одного. Дуже важливо, що цей конкурс дозволив зібрати під одним дахом багато «світлих голів», які безумовно після подібного випробування стали на щабель вище у своєму інтелектуальному та професійному розвитку. Такі заходи варто проводити і необхідно підтримувати, бо вони розкривають горизонти для молодих талановитих людей.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар