Кропивницький третій полк назбирав на перший контейнер

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
© containex.ua

Кропивницький полк спеціального призначення уже назбирав на перший контейнер, який уже почали переобладнувати для потреб військових АТО. Пошуки коштів на контейнери тривають.

Про це повідомляється на неофіційній сторінці 3-го окремого полку спеціального призначення.

“Дорогі друзі, ми дуже вдячні за сприяння в отриманні такого необхідного для 3-го окремого полку спеціального призначення контейнеру. Наші фахівці вже мають можливість приступити до переобладнання першого контейнера, який згодом буде доставлений до наших хлопців в зону проведення антитерористичної операції. Особливо хочемо подякувати пану Дмитру з Києва (ми дуже хотіли би висвітлити цю людину, але є люди які живуть на благо суспільства, але тим часом залишаються у тіні) за вагомий внесок у придбання такого потрібного нам контейнера, громадській організації «Серця матерів Кіровоградщини», які з нами з перших днів війни і не забувають про нас і нині. Також хочемо подякувати Бакуліну В’ячеславу В’ячеславовичу за надання вагомої знижки на придбання контейнеру а також його трансферу до нашої частини”, – йдеться у повідомленні.

“Шановні друзі, НАГАДУЄМО:

якщо Ви маєте можливість передати, або якимось іншим способом сприяти у отриманні таких дуже потрібних нам контейнерів то ми будемо дуже Вам вдячні за допомогу!

Нам ПОТРІБНІ: МОРСЬКІ, СУХОПУТНІ, ЗАЛІЗНИЧНІ контейнери!!!

Всі контейнери будуть переобладнані під житлові модулі, банно-пральні комплекси, спортивні мобільні модулі і використовуватимуться на території навчальних баз та в зоні проведення антитерористичної операції.

Якщо ви готові передати на потреби полку такі контейнери, пишіть в особисті повідомлення цієї групи у Фейсбуці та залишіть свої контактні данні. Ми заберемо ваш контейнер з будь-якого регіону України.

Все отримане майно буде поставлено на баланс військової частини”, – додають у полку.

Нагадаємо, для потреб 3-го полку спеціального призначення терміново потрібні морські контейнери об’ємом 10, 20 та 40 футів. Контейнери переобладнають під житлові модулі, банно-пральні комплекси, спортивні мобільні модулі і використовуватимуться на території навчальних баз та в зоні проведення АТО.

Щоб передати контейнери, зверніться в особисті повідомлення до групи “3-й окремий полк спеціального призначення – неофіційна сторінка” у Facebook та залиште свої контактні данні. Контейнер заберуть із будь-якого регіону України. Все отримане майно поставлять на баланс військової частини.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар