Важливо

Приховані інтереси кропивницької влади можна буде шукати онлайн

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
© 5 канал

Вже на початку 2018-го року місто Кропивницький з’явиться на мапі прихованих інтересів. АПН займатиметься наповненням бази для нашого регіону. Інструмент значно полегшить роботу журналістів та громадських активістів, які займаються протидією корупції, конфліктом інтересів у владі та пошуком вигоди, яка чекає на депутатів у випадку прийняття того чи іншого проекту рішення.

Про це Першій електронній повідомили у прес-службі АПН.

«Мапа прихованих інтересів – це інструмент, який розробили наші партнери з ГО «Антикорупційний штаб». Він значно скоротить час і зусилля, який ми витрачаємо на пошуки зв`язків і бонусів, які можуть ховатися в проектах рішень. На сайті «Приховані інтереси» будуть створені профілі депутатів з усіма фірмами, які з ними пов`язані. А завантаживши проект рішення на сайт ми отримаємо відповідь кому це вигідно» – розповів Дмитро Сінченко, голова «Асоціації Політичних Наук».

“Приховані інтереси” – це унікальний інструмент, створений Антикорупційним штабом. Інструмент дозволяє відслідковувати наявність конфлікту інтересів у депутатів та посадовців місцевих органів влади, а також у ньому зібрана вся інформація про їх бізнес-інтереси.

Автоматичний аналізатор призначений для пошуку співпадінь у базі даних та в документах місцевих рад.

Для того, щоб був проведений аналіз, на вкладці “Автоматичний аналіз” потрібно завантажити необхідний документ (порядок денний, проект рішення місцевої ради тощо) у машинозчитувальному форматі (.pdf, .doc, .docx) та натиснути на кнопку “Почати аналіз”.

За декілька секунд Ви зможете побачити усі співпадіння, що знайдені у завантаженому документі та базі даних. Якщо таке співпадіння виявлено, тоді, швидше за все, депутат має конфлікт інтересів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар