Важливо

Поліцейські Кіровоградщини знайшли повторно зниклого 8-класника в іншій області

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© wikimedia.org

Правоохоронці Кіровоградщини знайшли 8-класника Дениса Сачука, який протягом 3-х місяців вдруге тікає з дому. 11 грудня він пішов із дому у с. Богданівка, Знам’янського району і зник, а пізніше його знайшли у родичів на Вінничині.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі поліції області.

Тиждень тому Дениса Сачука оголосили у розшук. За інформацією поліції, 11 грудня 2017 року о 08.40 він пішов із дому і зник. Також зазначалося, що хлопчик раніше неодноразово самовільно залишав своє місце проживання.

Як виявилося, 8-класник добирався до родичів на Вінничину залізницею та попутніми машинами. Щоб повернути Дениса Сачука правоохоронці з Кіровоградщини поїхали за ним у іншу область.

Дениса Сачук – 2004 року народження, уродженець м. Погребище, Вінницької області, житель с. Богданівка, Знам’янського району, учень 8-го класу Богданівської ЗШ № 1. Протягом останніх 3-з місяців вдруге оголошувався у розшук. Наприкінці вересня він вже тікав з місця проживання.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар