У школі на Кіровоградщині два роки працюватиме волонтер зі США

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
© Помічнянська міськрада

Учора, 4 грудня, у Помічну Добровеличківського району приїхав волонтер зі США, який протягом двох років викладатиме місцевим школярам англійську мову.

Про це повідомляє сайт Помічнянської міськради.

“Ще на початку 2016 року Помічнянська міська рада звернулася до Корпусу Миру США в Україні з проханням запросити до міста волонтера для викладання англійської мови в школах. Цю ініціативу підтримала Помічнянська ЗШ №1 ім. Героя України Євгена Березняка. Протягом двох років педагогічний та учнівський колектив ЗШ №1 очікували на зустріч з добровольцем із США. Для цього була проведена велика  організаційна робота і ключову роль відігравали вчителі англійської мови. 4 грудня 2017 року нарешті до Помічної приїхав волонтер з США Майкл Сміт, який працюватиме  в ЗШ №1 потягом двох років”, – пише прес-служба міськради.

Нагадаємо, у липні цього року Місія Еммануїл Мерсі  (м. Портленд штат Орегон США) передала Помічнянській лікарні ліків та витратних матеріалів на суму 300 тис. грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У школі на Кіровоградщині два роки працюватиме волонтер зі США

  1. I’ve known Michael for about a year and in that time, I have grown to love him dearly.He is an amazing young man who loves God and has a heart to serve others! You all are very blessed to have him teaching in your school. I’m excited to see what the next 2 years bring.

Коментарі заборонені.