Важливо

Ціни на цигарки в Україні і світі (ІНФОГРАФІКА)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото: leopolis.news

У третій четвер листопада відзначався Міжнародний день відмови від куріння. І хоча зараз увійшов у моду здоровий спосіб життя, у світі залишається ще дуже багато курців.
В Україні за 7 років поширеність куріння зменшилася на 20%, проте сьогодні щодня продовжують курити 7,2 мільйона дорослих українців, пишуть Факти ICTV.

Уряд проводить антитютюнову компанію шляхом підвищення цін на цигарки. Акцизи цього року дорожчали вже тричі – в січні, березні та вересні. В наступному році українцям також обіцяють подібну низку подорожчань.

Сьогодні пачка цигарок в Україні коштує в середньому близько 25 гривень. В інших же країнах ця ціна вище в кілька разів. До речі, у США середня вартість пачки цигарок вища, ніж в Україні у 15 разів.

Для порівняння – ціни на цигарки в європейських країнах і не тільки.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар